سه شب بود  که نخوابیده بودم.سر و کله زدن دوتا بچه زبون نفهم که بزرگشون فوق العاده جیغ جیغو و لوس شده و دایم از من چلاق بغل میخواد یا میگه کمرمو بخارون باعث شده بود دست کمی از کاف نداشته باشم.

تو این خونه کوچیک هر کدومشون بیدار میشد با اولین گریه اش اون یکی رو هم بیدار میکرد و من مث جن زده ها مونده بودم اول کدومو ساکت کنم؟ اصلا میشه یکیشونو ساکت کرد؟

من که یه آدم بالغم از بی خوابی از پا دراومدم نمیدونم چرا این دوتا هیچیشون نمیشد؟

البته  گلگلی دیگه کم اورده بود و بی حال خودشو ولو میکرد روم 

دیدم اینجوری نمیشه مث یه نامادری بی رحم شیشه سیتریزین  را برداشتم پنج سی سی به گلگلی و ده سی سی به فلفلی دادم و هر دوشون عین مگسهایی که مگس کش خورده رو سرشون بی حال افتادند یه گوشه.الانم  فلفلی دیگه داره خوابش سنگین میشه و منم خودمو برای یه خواب  دلچسب دارم اماده میکنم.به امید اینکه اینا هم چند ساعت مداوم بخوابند پاهای پر از ترکمو چرب کنم یه کم از سوزشش کم بشه.حیاطم شستم که بعد خوابمون بچه ها رو ببرم تو حیاط توپ بازی

+ چند روزی که بدنم درد میکرد (هنوز یه طرف بدنم دردمیکنه) فلفلی را سپرده بودم بهمادرم ، اونم  برای اینکه فلفلی دوستش داشته باشه و بهونه منو نگیره دائم بغلش کرده،کمرشو خارونده و وقتی فلفلی با جیغ و گریه یه چیز ممنوع را خواسته سریع براش فراهم کرده.دقیقا کارایی کخ من به عنوان مادرش اجازه نمیدام امجام بده.الان فلفلی مث یه هیولای کوچیک از من بغل میخواد، ساعتها باید کمرشو بخارونم تا بخوابه و به محض اینکه دست بردارم چشاش و دهنشو همزمان باز میکنه انگار اصلا خواب نبوده.وقتایی که حوصله داشتم حواسشو به بازی پرت میکردم وقتایی که بی خوصله بودم محل نمیدادم تا انقدر جیغ و داد کنه تا خودض حسته بشه و وقتایی که گلگلی خواب بودم مجبور بودم سریع تسلیم بشم وگرنه دوتا هیولا میفتن بع جونم

برای تلافی به فلفلی یاد دادم بگه مامانی گل بده بغلش نمیرم، نمیذارم کمرمو بخارونه .تا دیروز مقاونت میکرد و با دعوا میگفت نگو مامانی گل بده، اما امروز حرفمو میگفت.مامانمم زنگش زد و گفت پنجشمبه میام بهش گفت نه نیا  . های دلم خنک شد.

بعد نوشت:زهی خیال باطل.مادرم با یه تلفن هر سه تامونو بیدار کزد.من احمق ایفونو قطع کرده بودم تلفن توی هال هم قطع کردم اما تلفن تو اتاق که صداش از همه بلندتره یادم رفت.بارها بهش گفته بودم زنگ نزنه پیام بده اما .کاش کار واجبی داشت حداقلمن با این بی خوابی مفرط و دوتا بچه آویزون چه خاکی به سرم کنم؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Mike دیالکتیک Beth سلطان موزیک / دانلود آهنگ جدید تنها ترین برنامه اندرویدی پیش بینی فوتبال با مجوز رسمی در ایران Steven Ken سازمان سنجش